دوربین دوپشمی FERNGLAS BINOCULAR

کالای جدید دوربین دوپشمی      FERNGLAS BINOCULAR

BI-2031

CLASSIC 7X50

تحت لایسنس نشنال جئوگرافیک آمریکا ساخت برزر آلمان

جدید

دوربین دوچشمی نشنال جئوگرافیک مدل 7X50 کلاسیک
دارای طراحی اپتیک از نوع جانبی (Porro) بوده که حتی در شرایط نور کم باعث ایجاد تصویری واضح و روشن می شود که از ویژگی های شاخص این محصولات است. پوشش کامل و چند لایه سطوح اپتیکی باعث افزایش کنتراست تصویر در این سری دوچشمی می شود. تنظیم دیوپتر استاندارد و قابلیت نصب بر روی سه پایه بر کارآیی و سهولت استفاده از آن افزوده است. میدان دید باز دوربین دوچشمی نشنال جئوگرافیک
 هم چنین کیفیت عالی تصویر آن باعث شده است که ابزاری مناسب و قابل قبول برای رصدگران آسمان شب باشد. هنگام انتخاب و خرید دوربین دوچشمی، این دوربین را مد نظر داشته باشید.
وزن و ابعاد مناسب این دو چشمی برای استفاده با یک دست و زمانی که در حال تماشای مناظر زمینی هستید مناسب است و بدون نیاز به سه پایه به راحتی می توان از آن استفاده کرد.
در تولید این دوربین از لنزهایی از نوع Bak-4 و پوشش لنز FC استفاده شده است که نه تنها وضح بالا و شفافیت فوق العاده ای دارند، بلکه در محیط هایی با نور کم نیز تصاویری با کنتراست بالا به کاربر ارائه می کنند.
فوکوس مرکزی و نرم این سری دو چشمی نشنال جئوگرافیک و هم چنین پیچ فوکوس بزرگ این دوربین سبب می شود که راحت تر و آسان تر بتوانید تصویر را کانونی کنید و به سرعت تصویری واضح ایجاد کنید.  خصوصیات و نکات مثبت با ارزشی که  این دوربین دارد باعث شده که هم برای افراد مبتدی و هم افراد حرفه ای و دوستداران طبیعت گردی ابزاری ایده آل و مطلوب محسوب شود.
وسایل همراه  : کیف حمل و بند شانه
بردتصاویر :  1000 متر  را  115 متر کاهش میدهد
قطر لنز جلویی : 50 میلیمتر
بزرگنمایی : 7X
کوتینک : عالی  و فول